• DYNAMİC TURKEY İNTERNATİONAL FUMİGATİON & PEST CONTROL SYSTEMS. 0(544) 499 14 82
  • DÜNYANIN TÜM GÜMRÜKLERİNDE GEÇERLİ SERTİFİKALAR İLE GARANTİLİ FUMİGASYON.
  • DYNAMİC TURKEY FUMİGASYON HAŞERE KONTROL HİZMETLERİ 0(544) 499 14 82
  • ULUSLARARASI SERTİFİKALI FUMİGASYON
  • HAVA DENİZ KARAYOLUNDA ÖZEL SERTİFİKALAR İLE FUMİGASYON GÖZETİM GAZ ÖLÇÜMÜ HİZMETLERİ.
  • 0(544) 499 14 82
  • ALICI ÜLKELERİN İSTEKLERİNE GÖRE FUMİGASYON HİZMETİ VE SERTİFİKALARI İLE % 100 GARANTİLİ İHRACAT SUNUYORUZ.
  • 0(544) 499 14 82
  • ALÜMİNYUM FOSFİT METİL BROMÜR ECO FÜME UYGULAMALARINI YETKİLİ OPERATÖRLERİMİZ YAPMAKTADIR.
  • 0(544 499 14 82
  • HAŞERE KONTROLÜNDE % 100 GARANTİLİ KURUMSAL ÇÖZÜMLER İLE SİZLERE GÜVENLİKLİ İLAÇLAMA HİZMETLERİ SUNUYORUZ.
  • 0(544) 499 14 82

KEMİRGEN KONTROL HİZMETLERİKEMİRGEN KONTOLÜNDE DİNAMİK UZMANLIĞI İLE TANIŞIN.
FARE İLAÇLAMA, PROFESYONEL FİRMALARIN UYGULAMASI GEREKEN BİR HİZET TÜRÜDÜR.
İSTANBUL FARE İLAÇLAMA GARANTİLİ FARE İLAÇLAMA HİZMETLERİ İLE HİZMETİNİZDEDİR.

Fumigasyonun Tanımı
Gerekli sıcaklık ve basınçta kimyasal bir fümigant verilen pest organizmanın için öldürücü olacağı yeterli konsantrasyonda bir gaz halinde mevcut olabilir bir süreçtir. Bu tanım kelimenin tam anlamıyla gaz olarak bir fümigant hareket anlamına gelir. 

Neden Fumigasyon gereklidir?

Kaplar kullanılarak ülkeler arasında gemilerinde mal ve uçak taşınması ekonomik ve iyi kurulmuş bir uygulamadır. Fumigasyon kapları makul hızlı açıklık izin verirken ülkeye giren egzotik zararlıları ve hastalıkları uzak tutmak için gerekli hale gelir. Kereste böcekler bütün ülkelerde önemli bir Karantina riski oluşturabilir ve buna bağlı olarak ihracat ambalaj kullanılan tüm ahşap ambalaj malzemesi fumigated edilmelidir. Boşaltma limanında konteyner yükleme açıklığı limanında fümigasyon yürüten herhangi bir istila sorunu olmadan yapılabilir.

Infestation İhracat kargo olur nasıl?

Kargo gizli istila ihtimal var, çünkü ihracat kargo Fümigasyon çok önemli hale gelir. Kargo istilası aşağıdaki faktörler nedeniyle olabilir.

yük (a) yüksek nem düzeyinde
(b) kargo sevkiyat öncesinde depolanmış yer
Transit Infestation bir süre boyunca (c) nedeniyle kargo, konteyner bulunması ve gemi önemli ölçüde yük etkileyecek tutar ediyorum önceki artıkları oluşabilir.

Istila hızla yolculuk süresince gelişir ve kargo deşarj noktasını ulaştığında ihracatçı veya alıcı pahasına yine-fumigated yeniden olduğunu. Her zaman boşaltma limanında büyük fumigasyon harcamaları ve taşıma maliyeti önlemek için İhracattan önce fümigasyon yürütmek için iyidir.

Dedi gibi "Tedbir tedaviden daha iyidir", bu ihracattan önce sağlam durumda kargo korumak için iyi sanitasyon ve bilimsel depolama yöntemleri takip etmek gereklidir.

Fumigasyon işlemi etkili olduğundan ve tütsüleme işleminde pest kontrol herhangi bir diğer yöntemlere göre daha iyi bir seçenek işlemi veya haşere kontrolü diğer yöntemleri püskürtme ise istila tüm alanlara fümigant dolaştığı ve formalar daha az etkili olacaktır.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli şey tedavi edilmemiş ambalaj malzemeler istilasına yatkındır ve diğer ülkelerine yeni zararlıları tanıtmak için taşıyıcı haline beri ambalaj malzemesi tedavisidir. Bu nedenle, ahşap ambalaj malzemesi İhracattan önce tedavi edilmelidir.

Fumigasyon fumigant iki tip de metil bromür ve fosfin esas olarak gerçekleştirilir.

Metil Bromür Fumigasyon
Metil Bromür en yaygın karantina amaçlı fumigant kullanılmaktadır. Çünkü onun iyi delici özelliği, hızlı eylem, böcekler ve haşereler geniş bir yelpaze yüksek toksisite, dünyadaki karantina otoriteleri çoğu için tercih edilen bir fumigant olduğunu.
Metil bromürün etkinliği aşağıdaki dayanmaktadır:
Dezenfektanların Doz
Maruz kalma süresi
Isı
Metil bromür sık ​​kereste, tarım ürünleri, boş kapları, gıda maddeleri ve diğer tarım ürünlerini fumigating için kullanılmaktadır. Fümigasyon Metil Bromid fümigant ile gerçekleştirildiği zaman havalandırma kolayca gerçekleştirilebilir gibi, herhangi bir kalıntı sorunları olmayacak. Bu tüm aşamalarında böceklerin kontrol edilmesi çok etkili olduğu; Yetişkin aşamasına yumurtadan.
Uluslararası Bitki Koruma dönüşüm Metil bromür başı olarak ahşap ambalaj malzemelerini içeren ihracat kargo tedavisinde kullanılabilecek onaylanmış bir fumigant olduğunu.

Fümigantlar sadece sonradan yeniden istila karşı herhangi bir kalıntı koruma sağlamaz kargo mevcut salgınlar kontrol eder. Dolayısıyla fümigasyon tarafından işlenmiş ağaç kap içinde paketlenmiş veya tedavi 21 gün içinde sevk edilmelidir. Bu 21 günlük süre boyunca güvenle muhafaza edilmelidir veya çapraz istila oluşabilir. Metil Bromür Fümigasyon tamamlanması tarımsal ürünlerin repacking bakım için çekildiğinde sonra özgür ve iyi hijyen uygulamaları fumigated ve unfumigated kargo arasında çapraz bulaşmayı önlemek amacıyla takip edilmesi gereken yeniden ambalajlama alanı haşere korumak için önlemler alınmalıdır.

Metil bromür yağlar, katı yağlar ve ince öğütülmüş malzemeler tarafından emilir. Aynı zamanda, malzeme gıda maddeleri ve hatta uzun süreli havalandırma sonra da devam edebilir sakıncalı renk kaybı ve kötü kokular üreten proteinler de dahil olmak üzere, sülfür içeren reaksiyona girdiği bilinmektedir. Metil bromür olası zararlı etkileri hakkında endişe olduğunda, alternatif bir tedavi istenebilir.

Ahşap Kasalar Fumigasyon:

Ahşap kasa Fumigasyon metre küpü başına 48 gram dozajda metil bromür ile yapılmalıdır. Bu işlemde ağaç sandıklar düzgün zemin altında fümigasyon kapakları yerleştirilir ve daha sonra tamamen dönüştürüldü. Pozlama süresi boyunca gaz konsantrasyonunun ölçülmesi için gaz izleme hatları ihtiyaçlarına göre farklı konumlarda yerleştirilir. Fümigasyon kapakları kum yılan yardım ve hava geçirmez muhafaza yapılır ile mühürlenir. Muhafazanın toplam kübik alanı ölçülür ve metil bromür gereken dozaj yönetilmektedir. Gaz izleme pozlama süresi boyunca yürütülür. 24 saatlik maruziyet süresinden sonra fümigasyon kapakları çıkarılır ve boş ahşap kasalar gazbeton olan

Hindistan'da ihracatçılar çoğu amacını ambalaj için lastik ahşap kullanıyor. İdeal ahşap kurutulmuş çam ahşap fırın olacaktır

Metil Bromür tütsüleme gibi ahşap sandıklar, kızak ve diğer ambalaj malzemeleri gibi ambalaj malzemeleri için yapılmalıdır. Böyle saman, pirinç gövdelerin ve egzotik böcek haşere ve hastalıkları taşıyabilirler ambalaj malzemesi olarak kullanılan benzer bitki materyali olarak bitki materyali. Ahşap kafesler Metil Bromür ile fümigasyon yaparak sevkiyat öncesi tedavi edilmesi gerekir. Ambalaj ahşap maksimum kalınlığı 200 mm yi geçmemelidir.

Gıda İşleme Üniteleri
Gıda işleme makineleri Fümigasyon:

Fumigasyon Hizmetleri operasyon değnek iyi eğitimli ve un değirmeni makineleri, baharat işleme makine ve diğer gıda işleme makineleri fümigasyon yürüten deneyimlidir. Düzenli ve periyodik olarak gıda işleme makineleri fümigasyon yapılması makineleri kanalları ve odaları içindeki istila seviyesini azaltacaktır. Uzun vadede, bu düzenli egzersiz daha istilası kontrol ederim.

Düzenli ve periyodik tütsüleme yürütülen değilse, bu boru hatları ile işlenmiş gıdalar mikroorganizmaların çeşitli kirlenmiş olabilir. Müşterilerimizin çoğu gıda kalitesini korumak için gıda işleme makineleri düzenli tütsüleme üstlenmek ve bizimle daha bulaşmayı önlemek.
Gıda işleme üniteleri için haşere kontrolü:

Fumigasyon Hizmetleri Gıda işleme endüstrisinde zararlı serbest ortamını korumak için önlemler kontrol etkin haşere üstlenir. Fumigasyon Hizmetleri kurmayları düzenli operasyonlar püskürtme, böcek izleme süreci taahhüt ve iyi yürütülen haşere kontrol programıyla ilgili kayıtlarını tutmak, ilgili düzenleyici organların uyum standartlarını karşılayan ve kayıt yönetimi müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamada usta.

Fumigasyon Hizmetleri operatörlerinin eğitimli ve kemirgen kontrol operasyonlarını yürüten deneyimlidir. Bu yemler ve tutkal panoları koyarak yapılır.Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret14826
Saat