• DYNAMİC TURKEY İNTERNATİONAL FUMİGATİON & PEST CONTROL SYSTEMS. 0(544) 499 14 82
  • DÜNYANIN TÜM GÜMRÜKLERİNDE GEÇERLİ SERTİFİKALAR İLE GARANTİLİ FUMİGASYON.
  • DYNAMİC TURKEY FUMİGASYON HAŞERE KONTROL HİZMETLERİ 0(544) 499 14 82
  • ULUSLARARASI SERTİFİKALI FUMİGASYON
  • HAVA DENİZ KARAYOLUNDA ÖZEL SERTİFİKALAR İLE FUMİGASYON GÖZETİM GAZ ÖLÇÜMÜ HİZMETLERİ.
  • 0(544) 499 14 82
  • ALICI ÜLKELERİN İSTEKLERİNE GÖRE FUMİGASYON HİZMETİ VE SERTİFİKALARI İLE % 100 GARANTİLİ İHRACAT SUNUYORUZ.
  • 0(544) 499 14 82
  • ALÜMİNYUM FOSFİT METİL BROMÜR ECO FÜME UYGULAMALARINI YETKİLİ OPERATÖRLERİMİZ YAPMAKTADIR.
  • 0(544 499 14 82
  • HAŞERE KONTROLÜNDE % 100 GARANTİLİ KURUMSAL ÇÖZÜMLER İLE SİZLERE GÜVENLİKLİ İLAÇLAMA HİZMETLERİ SUNUYORUZ.
  • 0(544) 499 14 82

Hakkımızda

Şirketimiz Hakkında:

FUMIGATION HİZMETLERİ ŞİRKETİMİZ; ihracatçılara,İTHALATÇILARA son 15 yıldır kaliteli hizmet sağlamayı taahhüt eden iş zekası, güçlü  duygusu ile SayınYaşar Durmuş tarafından 2000 yılında kurulmuştur. Tütsüleme prosedürlerinde kalite ve verimliliği yaymak için amaçlı misyonu ile Dinamik çevre sağlığı hizmetleri olarak böcek ilaçlama,fare ilaçlama sistemi ile işe başladı.  fümigasyon Hizmetleri konusunda , şirketimiz  uzun bir yol kat etti ve ülke genelindeki tüm limanlar,serbest bölgeler,depo,antrepolarda iç dolum ve dış dolumda fumigasyon,lashing,gözetim hizmeti vermekteyiz 
Fumigasyon Hizmetlerinde  artık lider fumigasyon ve haşere kontrol organizasyonu ve Bitki Koruma Karantina ve Depolama, ISPM 15 sertifikalandırma konularında uluslararası standartlarda Türkiye hükümeti sağlık ve gıda tarım bakanlıklarından akredite sertifikalar ile tüm dünya ülkelerinde geçerli sertifikalandırmalarımız ile hizmet vermekteyiz.
 Fumigasyon Hizmetleri ekibi için Bitki Sağlığı Önlemleri (NSPM) -11 standartları ve yetki konusunda proedürleri çok iyi bilen ekiplerimizce hatasız,kusursuz hizmet vermekteyiz.


Fumigasyon Hizmetleri müşterilerimiz için özenle 24/7 çalışan 300 çalışanı adanmış, taahhüt ekibe sahiptir. Fumigasyon Hizmetleri tüm şubeleri TÜrk Hükümeti Bitki Koruma Danışmanı tarafından onaylanan teknik uzmanlık vardır. - Şubelerimiz Bitki Koruma Karantina ve Depolama Müdürlüğü tarafından periyodik olarak denetlenmektedir.

yÖNETİM kURULU BAŞKANIMIZIN MESAJI:

Web sitemizi ziyaret etmek için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Fumigasyon Hizmetleri şirketimiz; tÜRKİYENİN ileri gelen şirketlerindendir. başarılı operasyonların 15yıllık tamamladı. Bu sadece siz değerli müşterilerimizin sürekli destek ve teşvik için işbirliği ve tüm çalışanların ekip çalışmasının ve sayesinde mümkün hale gelmiştir.

Biz yıllardır karşılaştığımız  zorluklar ve engeller ile sizlere hizmet vermenin onurunu taşıdık.
Siz değerli müşterilerimiz gönderilerinizi  herhangi bir risk olmadan bize emanet edebilirsiniz sizden aldığımız güven ile daima daha ileriye.

Güvenlik Uygulamaları
Güçlü pestisit gelişigüzel kullanımı derhal haşere giderilmesinde etkili olabilir ama verdiği zarar sağlığımız için neden ve ekolojik sisteme çok tehlikelidir. Fümigasyon hizmetleri biz tüm kuralları ve pestisit kullanımında yerel kanunlar uyarınca düzenlemelere uymak zorundayız.. fümigasyon işlemlerini gerçekleştiren operatörün kargo ve güvenliği güvenliğini tutarak hesaplanır. Fumigantlar dozaj istila derecesini değerlendirildikten sonra sabitlenir. Fümigasyon / havalandırma yaparken ve aynı zamanda gaz konsantrasyonu izlerken gaz maskeleri kullanılır.
Fümigasyon hizmetlerinde sürekli öğrenme ve müşterinin gereksinimlerine uygun olacak yeni bir süreç geliştirme sürecinde bulunmaktadır. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için yurtdışında  yapılan eğitimlerin çoğu katılmış bulunmaktayız. PMA ABD'nin üyeleri olarak biz Fümigasyon ve böcek kontrolü alanındaki son teknolojileri erişebilirsiniz.kullanmaktayız.
                             
                               ZARARLI ÇEŞİTLERİ

Types of Pest
PestPest
PestPest
PestPest
PestPest
PestPest
PestPest
PestPest
PestPest
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret14826
Saat